Monday, 22 October 2012

Vasaros Pramoga


     Kadangi jau pačios akys merkiasi ir jaučiu kaip monitoriaus (vaizduoklio) šviesa nemaloniai spigina į akis, daug nerašysiu, o tiesiog geriau parodysiu. Tai, ką noriu parodyt, yra skrebukas, darytas tikrai labai seniai, kai lauke dar buvo šilta ir kai medžiai bei gėlės žydėjo. Skrebukas apie vasarą, o tiksliau apie vieną vasaros pramogą - Vandens Karą! 
     Pastaruoju metu mąstau apie skrebukų darymą ant A4 formato lapų. Taip ir reikmenų sąnaudos būtų mažesnės, ir talpint skrebukus būtų patogiau, bet čia tik mano tokie nereikšmingi pamąstymai.
Gero skrebinimo!:)

3 comments:

 1. Labai patiko. Ypač ta vandens bala su pavarvėjimais. Priminė man, kaip vaikystėj pripildydavom maišelį vandens, užrišdavom ir mesdavom pro langą... rezultatas ant asfalto primena tavo balą :D. O šiaip man šis skrebukas pavyzdys to, kaip be jokių spec. priemonių galima padaryti fantastiškai nuostabų darbelį savo albumui!

  ReplyDelete
 2. Labai patiko! ypac multi nuotrauku isdestymas, skaidrios sagos, ir tie kristalinai vandens lasai.
  Tikrai kad mazai priemoniu bet viskas labai aiskiai ir kurybiskai pateikta.
  Dazniau paskrebink ;) Patinka ir atvirukai, bet....ju nenagrineju tiek kiek skrebukus.

  ReplyDelete
 3. Ziauriai gerai. Visi tie pataskymai, ir aprasymo formatas, ir nuotraukos. Laukiam laukiam ir sulaukiam groziu is taves :) Liuksiskai.

  ReplyDelete